| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, voi daca urmează sa va sarutati cu o fata care nu a avut primul sarut, ce ii ziceti?

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

O sărut și gata, ce Doamne-iartă-mă să-i spun?!?

| Emilian65 a răspuns:

Nu ii zic nimic. Apreciez acest lucru și ma bucur ca sunt primul bait cu care se săruta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu zic nimic, doar o fac, şi apreciez că sunt primul băiat cu care se va saruta ea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

" Pai pisi, in urmatoarele 5 secunde ne uitam profund unu in ochii altuia, urmatoare 2 secunde ne ia sa ne strambam gatul la 45 de grade, urmatoarele 10 minute limba in gura la celalalt si dupa, ciao. Alta data ". Clar ceva de genul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu stiu... Sa ii faceti mai intai un discurs romantic cum ca va bucurati ca sunteti primul, ceva sa o facă sa simta bucuria din voi

| L1feDRAIN a răspuns:

Daca urmeaza, ce sa mai zic? Imi fac treaba.