| KaleidoscopEmyLara99 a întrebat:

Baietii se gandesc nonstop la sex?

24 răspunsuri:
| Jeremy1 a răspuns:

Da, cateodata nici nu putem sa dormim, nu putem manca si nu ne putem concentra asupra mersului cateodata din cauza asta.
Nu, nimeni pe planeta asta nu se gandeste nonstop asupra unui singur subiect. Este o diferenta intre a dori cu ardoare si a te gandi excesiv. Acum depinde de sanatatea mentala a fiecarui individ in parte...

| Laurentiu_4547 a răspuns:

Dar voi fetele nu va ganditi deloc la sex?
Si ca sa iti raspund la intrebare, nu baieti nu se gandesc nonstop la sex, nu suntem obsedati chiar toti.

| Maddieeee a răspuns:

Logic ca NU! rolling on the floor)))))

| RAY a răspuns:

Nu ne gandim sa bem apa, sa mancam etc nevoile se nasc in creier cand un baiat vede o fata imaginatia o poate lua razna mai ales la puberteate, stiinta a dovedit ca noi ne maturizam mai greu ca voi fetele, logic ca un baiat pana in 20 de ani spun eu trebuie sa aiba cat mai multe relati posibile ca doar e mascul asa invata experienta

| h3r a răspuns:

Au unele momente când nu o fac: atunci când mănâncă!

| Oana92 a răspuns:

Nu, se mai gandesc si la fotballaughing Glumesc! Nu cred ca se gandesc doar la sex, mai degraba cred ca se gandesc la fel de mult ca femeile, doar ca ei au mai mult tupeu sa recunoasca.

| Duucu a răspuns:

Da,24/24.

| HueyFreeman a răspuns:

Este la fel de ignorant ca "fetele se gandesc mereu la bani?".

| KaleidoscopEmyLara99 explică (pentru HueyFreeman):

Scuzeee...a fost doar o provocare urata primita de la prieteni.O voi sterge.

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru KaleidoscopEmyLara99):

Ti-ai luat maxima si acum incerci sa o dregi?

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Nu, fac pauza cand dorm si cand mananc

| Cristiann25 a răspuns:

Un studiu realizat a dovedit ca femeile se gandesc mult mai mult la asta decat un barbat doar ca ele nu recunosc si nu vorbesc asa ca barbatii!

| SunnyDay88 a răspuns:

Nu toti.

| CrazyRat a răspuns:

Nu.

| 7639781254 a răspuns:

Nu. Doar nu sunt retardati sa se gandeasca la un singur lucru.

| figure a răspuns:

Nu. Mai au si pauze in care mai inventeaza ceva, mai creeaza vreo opera de arta, mai conduc lumea... laughing

| Adita1988 a răspuns:

Da, cel putin euhee hee

| SomeRandomDude a răspuns:

Eu unul, Da imi place sa-mi fac vise sexuale cu fete dupa stradabig grinbig grinbig grin

| cristinel87 a răspuns:

Nu.Doar aia care au bani... Ceilalti se gandesc doar sa faca dragoste cu persoana iubita.

| Antoonel a răspuns:

In nici un caz nonstop, dar totusi destul de des thinking

| crash15 a răspuns:

Unii da, altii nu. Adica exista baieti si barbati diin astia misogini si care se cred "masculul alfa". Ei, da. Se gandesc mereu la sex. Mai sunt baietii timizi care se gandesc doar la scoala si cum sa intre in vorba cu ceilalti oameni. Si mai sunt cei normmali. Se gandesc din cand in cand, dar nu mereu. Sau pot fii mai romantici de felul lor. Stii, adica nu se gandesc mereu, d ar cand o fac, isi fac planuri, sau se gandesc la un scenariu romantic cu trandafiri, lumanari etc.

| amorezul17 a răspuns:

Nu, se mai gandesc si la masini laughing

| ioana9965 a răspuns:

Nu draga mai iau pauze publicitare.