| madutza2468 a întrebat:

Baietii se gandesc des la fata pe care o plac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca o plac cu adevarat, mai mult ca sigur happy si putin daca o plac tot se gandesc destul de des happy, gandeste-te ca si cum ti-ai dori ceva, tu nu ai sta aproape mereu cu gandul la ceea ce iti doresti?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Întruna.

| William a răspuns:

Uneori cand se plictisesc.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu chiar adică nu toți.

| atoatestiitoarea a răspuns:

Zi si noapte

| Cristina27061999 a răspuns:

Daca o plac cu adevarat este normal sa ii simta lipsa acestei persoane

| IlieRg a răspuns:

Logic ca da laughing Pai la cine sa te gandesti cand nu dormi noaptea daca nu la persoana iubita? Dar ziua cand se plictisesc....Eram candva la scoala si imi zice profa de mate' :Iesi la tabla! Si eu zic numele persoanei de care imi place. A fost rusinos, dar acuma rad de chestia asta laughing)