| andreea_6355 a întrebat:

Baietii sunt atrasi in general de fetele tacute si cuminti sau cele mai rebele?

13 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Depinde de la individ la individ.
E ca şi cum s-ar spune că toate femeile sunt curve, că toţi băbaţii înşeală, că toţi bărbaţii ar face sex cu oricine oricând, că toţi bărbaţii doresc doar sex, că toţi bărbaţii vor fete virgine... toate sunt stupide. Depinde de la individ la individ.
Sunt aproape 3 miliarde de bărbaţi pe planetă, crezi că se poate vorbi la general cu atâtea individualităţi?!
Există atracţie punct. Poţi să ai 10 partenere rebele şi la un moment dat să te simţi atras de una tăcută (cuminte e un termen prea relativ).
Există o atracţie într-un anumit moment şi atât. Nu există la general. Nici măcar despre mine nu pot spune că în general sunt atras de... am pur şi simplu un set de standarde pe care le pretind, dacă nu se încadrează, asta e,... următoarea.
Unii se uită mai mult la fizic, irelevant fiind restul, alţii se uită la cât de uşor ajunge în pat, alţii se uită să fie virgină ca să se simtă ei coioşi (cei mai stupizi din punctul meu de vedere pentru că a fi virgină nu spune nimic despre ea).
Sau sunt ca mine, se uită, remarcă 10-15, încep să le cunoască pe toate şi, uşor-uşor, prin eliminare rămâne doar la una de care se ţine tare până o are pe fata respectivă.
În niciun caz eu cel puţin nu mă simt atras de mister şi în mod categoric detest visceral pe cele care se comportă fie şi doar puţin indiferente. Nu! Greşit! Eşti indiferentă? Înseamnă că nu (mai) vrei nimic de la/cu mine.
Sper că te-am lămurit.

| Bacemi a răspuns:

Fiecare are anumite gusturi. Mie imi plac fetele care se apropie de echilibru. Sa fie cuminti si sa stie cand sa vorbeasca insa totodata sa fie indraznete in anumite momente si sociabile si prietenoase.

| AliceHappyGirl a răspuns:

Eu cred ca baietii sunt atrasi de fetele care au putin din toate si care stiu sa fie tacute, cuminti sau rebele in functie de moment, in functie de imprejurari. happy

| marla a răspuns:

Gusturile nu se discuta

| DrPedobear a răspuns:

Fetele care au reusit sa-mi mentina interesul au fost deschise si inteligente (asta implica si simtul umorului mai dezvoltat).
De obicei cele cuminti sunt pentru ceva de durata, iar cele rebele pentru aventuri.

| Crina_8634 a răspuns:

Si sunt atrasi de tine baietii, Andreeutza_Dragutza? laughing)

| Nic0L a răspuns:

Cate putin din aman2. nici prea tacuta. ca sa scoti cu clestele vorbele de la ea dar nici foarte dusa cu capu. ceva la mijlok sa stii sa vb cand e momentul sa te porti bine. sa nu exagerezi cu tacerea si cu rebelitatea ca. o dai in bara:*

| brosu a răspuns:

Atracţia este pentru cele rebele, dar spre final sfârşesc prin a alege una liniştită.

| Nata_9789 a răspuns:

Baietilor le plac fetele misterioase... dar si in multe cazuri depinde de gusturile baiatului tongue

| IRI_5028 a răspuns:

Depinde de baiat

| 100%Diana a răspuns:

Ei prefera ce nu pot avea, marea majoritate, cu unele exceptii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde eu nu sunt atras de nici o fata dar nici baietii nu ma atrag

| Andreeutza_Dragutza a răspuns:

Eu cred ca baietilor le plac fetele cuminti, dar si putin rebele in acelasi timp stiu asta deoarece eu sunt asa.