| IrinaBiancaDulce a întrebat:

big grin am sa intreb si eu ceva (baietii in general) : Va plac fetele fff cuminti si dragalase?

6 răspunsuri:
| WooLove a răspuns:

Ca si cum ai intrebat "va place Ciocolata" =D

| Zuzu6235 a răspuns:

Da, le respect mult pentru ca sunt cuminti. depinde ce intelegi prin cuminte. daca e sa nu isi bata joc, sa nu minta sau sa insele, atunci da.sincer, sunt genul meu de fete :d

| anonymus a răspuns:

Nu,imi plac cele urate si drogate.

| IrinaBiancaDulce explică:

Mersi de raspunsuri big grin incerc sa-mi gasesc pe cineva si nu reusesc. eu sunt f cuminte nu injur nu ma imbrac aiurea nu ma machez decat cu putin rimel si strugurel nu ruj dar sunt f inalta 1, 75 si nu se uita baietii la mine decat aia de 17-20 de ani dar ei sunt mai.stiti voi...vor numai si numai sex ce sa facsad

| Ţepeşu a răspuns:

Imi plac cele mai simple: sa nu fie machete, sa nu minta si alte chestii de genul asta, sanu se imbrace ca niste pitipoance, dar ceva care sa scoata in evidenta "formele" nu e rau. A da si FARA FITOASE.

| TwiX0r a răspuns:

Da, daca as avea o fata dupa criteriile care le-ai spus cred ca as fii cel mai fericit happy