| Aѕнℓєу♥ a întrebat:

Baietii, sunteti timizi cand ii spuneti unei fete "Vreau sa fiu cu tine"? De ce?

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Inainte eram foarte timid. Acum nu mai am probleme in a spune aceste cuvinte. Doar ca e destul de greu sa ajung in situatia de a fi nevoit sa le spun.

| Flav a răspuns:

Nu spun asta niciodata, ci doar ii arat acest lucru.

| Dan a răspuns:

Depinde de firea fiecarui baiat. Tu cum te-ai purta cu un baiat? Noroc!

| ATB a răspuns:

Pai uneori imi era teama sa ii zic unei fete cu care ma intelegeam foarte bine, pentru ca acea intrebare putea sa strice tot ce era intre noi. si Nu imi era teama cand nu cunosteam foarte bine fata, pentru ca nu aveam ce pierde.

| Catalion a răspuns:

Pentru ca ne e frica de un eventual refuz.

| Noir a răspuns:

Pentru ca se tem sa nu fie respinsi. Dar nu toti baietii sunt la fel.Sunt si unii foarte tupeisti.Ai grija cu cei tupeisti pentru. ca sunt badarani si obraznic.mult noroc:*

| Angel977 a răspuns:

Eu unu imi e cam frica sa ii spun pentru ca imi e frica de un refuz.

| Demo8k a răspuns:

Eu unu nu sunt. poate am fost cand a trebuit sa spun prima data, dar dupa aia in nici-un caz.

| Anonim_1434 a răspuns:

Uneori eu am fost doar odata... mie miera frica ca ma va refuza si nu vroiam sa refuze.big grin apoi dupa relatia asta. a fost fff simplu

| Drauzy a răspuns:

Eu unu daca as fi timid nu as zice asa ceva. As incerca sa ma dau pe langa fata iar in cazul in care vad ca nu refuza avansurile incep si eu sa ma aproprii cat mai mult de ea si sa fac avansuri mai indraznete happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca ne poate refuza...si atunci. ne simtim.naspa.

| iubaretzu a răspuns:

Pai depinde de baiat.prima oara imi era frikca ca nu o sa acepte sa stea cu minebig grin