| anonim_4396 a întrebat:

Cum sunt priviti baietii timizi de catre oameni(mai ales de catre fete)?

5 răspunsuri:
| Florennce a răspuns:

Mie una mi se par mai simpatici baietii mai timizi. Bine, nici ultra-timizi, dar totusi imi plac pentru ca dau un pic dovada de delicatete si respect.
Oricum, depinde de temperamente.
Si nu te ingrijora.Pana la urma se va gasi cineva care sa te placa just the way you are!happy. O zi buna.

| KimBianca a răspuns:

Mie mi se par adorabili blushing love struck. Mi se pare extra cute sa vad un baiat care se rusineaza love struck. Asta e adorabilitate suprema =]]

| هوراس a răspuns:

Drept fraieri oh go on

| iiBeiibiiy a răspuns:

Poi depinde. Unor oamenii nu le plac baietii timizi unora DA. De exemplu mie imi plac baieti timizi decat aia care se cred cine stie cine. Pff. Pe astia chiar nu. i suport.

| 240999 a răspuns:

Mie mi se par draguti, dar trebuie sa aiba si "tupeul acela", de exemplu, daca ii place o fata sa i-o zica, nu are nimic de pierdut.happy:d