| anonim_4396 a întrebat:

Va plac fetele baietoase? fundawinking

Răspuns Câştigător
| Nastia a răspuns:

Cred ca in viata reala, ca si in filme, fetele "baietoase"plac doar daca in substrat au ceva sensibil, ceva de fata.sa aiba si o latura mai sensibila pe care sa i-o arate celui drag.

4 răspunsuri:
| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Daca sunt baietoase atunci de ce sunt fete?laughing

| maryanaruto a răspuns:

Da mie chiar imi plac foarte mult mi se par de treaba

| PVAAVU a răspuns:

Nu-mi plac fetele baietoase. Fetele trebuie sa fie feminine si fizic si moral.Nu trebuie sa aiba vestimentatia, atitudinea baietilor.Mersul da, dar stilul deloc!

| ChristinaCriss a răspuns:

Fetele fitoase fac doar sa se dea in spectacol, sa fie ele in centrul atentiei. Mie mi se par rele si proste. Se dau in spectacol pentru ca nu stiu cum sa fie in centrul atentiei asa ca folosesc tot felul de chestii. Deci nu, nu imi plac fetele fitoase.