| anonimatus a întrebat:

Baietilor rebeli, smecherasi si duri le plac fetele baietoase si rebele? asa ca ei?

Răspuns Câştigător
| CopilaEmo a răspuns:

Baietilor de geenul asta le plac fetele mia rebele, mai nebune ca sa zic asa lor le plac fetele mai rele nu cele cuminti si la locul lor...

4 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Si daca imi plac toate inseamna ca nu sint un duuurrrr?

| Negative a răspuns:

Imi plac cele timide, nu stiu.pur si simplu cand le aduc o ditai pajistea de trandafiri si o ciocolata si rosesc asa...imi vine sa mor langa eabig grin. fetele baietoase sunt cautate doar pentru...organ,nu prea vad ce sa-ti placa la o fata baietoasa, e putin cam gay sa-ti placa o fata baietoasa.parerea mea, bafta!

| gaby37 a răspuns:

Nu-mi plac fetele baietoase rebele da big grin

| LikeMe a răspuns:

Nu neaparat baietii rebeli doresc fete cuminti exact opusulhappy