| Alexa_5358 a întrebat:

Baietilor... va intreb si eu voi cand va masturbati ce faceti cu spermotozoidul?

11 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Ți l trimite m ție, îl vrei? Dă ne adresa ta.

| BRG a răspuns:

Dar tu ce faci? sau ce ai face?

| FlorinDiablo a răspuns:

Eu ma joc cu el il pune sa alerge prin casa

| vladmR a răspuns:

Daca vrei ti-l trimit tie, ce intrebare stupida ba

| LNK a răspuns:

E bine de stiut ca tu ai unul singur. Esti tare special.

| astra a răspuns:

Eu de obicei il pun frumos pe perna ca sa se poata uita la televizor

| AndySchleck a răspuns:

Da ce e unul singur? o ejaculare contine in medie intre 200-500 milioane de spermatozoizi... imaginati-va 500 de milioane de copiii diferiti care ar putea iesi, din fericire doar unul castiga batalia.Revenind la subiect eu i pun sa alerge dupa tine laughing))

| lunarwolf a răspuns (pentru AndySchleck):

Câte știi, nenee! laughing
Te-ai documentat, este?

| AndySchleck a răspuns (pentru lunarwolf):

Biologie elementara clasa a 7-a...laughing) sau clasa a 8-a... sunt multi ani de atunci nu imi mai amintesc exact.

| lunarwolf a răspuns (pentru AndySchleck):

Sigur. Cred.

| TrollFTW a răspuns:

Il plimbam in lesa