| anonim_4396 a întrebat:

Balsamul de par poate fi folosit ca lubrifiant pentru masturbare?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a obtine suficient de multa saliva/''scuipici'' care este un lubrifiant natural care are proprietati exceptionale, motiv pentru care este folosit pe scara larga si in filmele porno, poti folosi cu succes o simpla.....lamaie. Incearca si te vei convinge. big grin

| mihai69 a răspuns:

În niciun caz!

| sofisis a răspuns:

Nu. Poate crea iritatii si usturime. big grin are parfum, deci alcool in el.

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu chiar...E chiar asa scump un lubrifiant ce naiba?

| Lichan1 a răspuns (pentru HazelEyes77):

Hei tu de unde știi

| JackR a răspuns:

Daca vrei sa-i dai volum, da! happy