| Bossmen a întrebat:

Buna ziua TPU as dori sa stiu daca uleiul de floarea soarelui poate fi folosit pe post de lubrifiant pentu masturbare (sunt baiat) daca nu ce alimente de zi cu zi pot fi folosite pe post de lubrifiant sau pentru penetrare dau funda cu cat mai multe variante si optiuni cu atat mai bine.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Lubrefiantul cel mai bun calitativ a fost inventat de natura si este la indemana oricui. Este propria saliva si daca vei viziona si filmele pentru adulti iti vei da seama ca este cel mai utilizat atat de femai cat si de barbati.Incaz ca nu ai posibilitatea sa ai acces la lubrefianti creati special poti folosi cu succes uleiul de masline extravirgin.

| Bossmen explică (pentru corbulalbrosu):

Da da uleiul de floarea soarelui poate fi folosit pe post de lubrifiant?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Bossmen):

Nu am folosit deci nu ma pot pronunta. Ai putea incerca insa imediat dupa ce termini sa te speli cu apa calduta si sapun.

| Bossmen explică (pentru corbulalbrosu):

Da tu ai incercat cu propria ta saliva?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Bossmen):

Bineinteles si la fel ca mine marea majoritate a celor de pe acest site sau de aiurea in intreaga lume. Se foloseste de cand e lumea.Incearca si iti vei da seama pe propria-ti scula.

6 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Uleiul de nuca de cocos trebuie sa mearga bine, e folosit la masaj. De altceva nu stiu, de regula se foloseste ulei pentru masaj.
Pentru penetrare cumpara lubrifiant solubil in apa fara arome din comert, altfel ii creezi problem jos fetei.

| Adrian_Dragu_1969 a răspuns:

Ulei de masline sau ulei de masaj