| Hamsterica a întrebat:

Bendeac e gay ca vad ca i place sa se pupe cu barbati la nebunie prin scenetele lui?!

9 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Tu nu faci diferenta intre un actor si un gay.

| Rockart a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Scuză-mă, dar ăla nu e actor. E un retardat. A decâzut în ultimul hal. E jalnic.

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Rockart):

E retardat? A decazut in ultimul hal? E jalnic?
Fie cum zici tu, dar el incheie saptamana cu mult umor si te bine dispune

| Rockart a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Nu pe mine.

| KefDeKef a răspuns (pentru Rockart):

Daca nu te bine dispune

| mikilooooooooo a răspuns (pentru Rockart):

Da il cunosti tu in viata de zi cu zi ca sa-l faci gay si retardat? Nu va mai suport comentati atat de parca te-ar deranja pe tine cu ceva ce face ala cu viata lui, vedeti-va de viata voastra si gata.

| Rockart a răspuns (pentru mikilooooooooo):

Da mă interesează ce face el în viaţa de zi cu zi? Eu vorbesc despre felul în care *joacă*. Dacă ceea ce face el acolo se numeşte actorie...

Răspuns utilizator avertizat
| Cornelutz a răspuns:

Da nu pupa pe nimeni. Este un program de editare cu un efect care se face si in unele fimele. Acele efect apropie 2 persoane. Caci cand l-ai vazut ca sa sarutat sa atins un pic si gata. Funda?