| anonim_4396 a întrebat:

Bun. am o mica problema, de fapt e cam mare.
Cunosc de ft mult timp un baiat, ne cunoastem de la 7-8 ani (eu acum am 14 iar el 15), cu care ma inteleg ft bine de cand ne-am cunoscut( nu am fost niciodata de genu BFF sau sa fim in fiecare zi impreuna sau sa facem orice unu pentru celalalt), de ceva timp...nu prea neam mai vazut...doar in trecere, caci eu mi-am facut alta gasca cu care sa ies, el a trecut la liceu, alti colegi/ colege, si asa mai departe, ii cam cunosc p toti colegii lui din cls si ne intelegem super, eu ma simt bune cu ei si cateodata ne mai intalnim sa mergem spre casa si vorbim si suntem mereu apropiati.nu e vreo schimbare. dar nu stiu.de ceva timp simt cathinking e ceva mai mult.sau poate e doar o impresie pentru ca ne intelegem ft bine? Voi ce ziceti? FUNDITA!
mersi >MULT:d

Răspuns Câştigător
| DeniZu a răspuns:

Asta depinde de tine
daca simti fluturasi in stomac cand il vezi, e clar k il placi mult, daca simti doar k e un prieten de suflet, de nadejde, asta inseamna k e doar o senzatie/impresie...si eu am un ff bun prieten si la el e cv mai mult, cand vreau sa vb cu el mereu il sun si invers, nimic mai mult, e o senzatie k e mai mult decat un prieten, un frate...
depinde de ce simti tu, daca esti atrasa fizic sau nu de el, daca simti fluturasi in stomac, sau pur si simplu daca simti k e doar un simplu foarte bun prieten happy