| usernamealy a întrebat:

Raspuns urgent, ofer funda garantat! Va rog sa ma ajutati, am 16 ani, mereu am fost atrasa de baieti, simt o atractie speciala pentru unii, doar ca de cateva zile sunt ingrijorata, pentru ca am cunoscut o fata, sora unei colege, ne cunoastem de cateva luni, ne intelegem minunat, e amuzanta si mereu ne distram impreuna-doar ca prietene. Dar, a venit la ziua mea si de atunci(de 4 zile) imi doresc mereu sa o vad, m-am mai intalnit cu ea, doar ca nu simt ce as simti pentru un baiat, nu am acele emotii. Sunt ingrijorata, sunt oare bisexuala? Ea e mai baietoasa, e chiar draguta, si poate din aceasta cauza simt ceva atractie. Poate doar o admir, poate doar vreau sa aiba o impresie cat mai buna despre mine, nu stiu ce se intampla. Am nevoie de sfaturi. happy

Răspuns Câştigător
| ThePuffy a răspuns:

Probabil ca esti bisexuala. Dar, chiar daca ar fi asa, nu vad nici o problema. Sau poate ca e atat de draguta incat te face sa te simti bine, si da-ia vrei sa stai cu ea.

2 răspunsuri:
| usernamealy explică:

Imi place doar sa stau cu ea, asa ca si prietena. Nu m-as putea vedea cu ea de mana, sau sarutandu-ne. Vreau pur si simplu mereu sa imi dea atentie mie

| GeorgeFun a răspuns:

Nu cred ca esti bisexuala!
Deoarece daca ai fii... nu te-ai mai gandii la baieti!
Inseamna ca prietena ta este foarte draguta si este buna cu tine!
Sunteti niste prietene bune, cum zic fetele... BFF. happy