| anonim_4396 a întrebat:

Acum 2 saptamani eu si prietenul meu ne-am jucat putin in pat... dar fara sa facem dragoste. Trebuia sa imi vina menstruatia acum o saptamana jumate dar nu mi-a venit. Am vazut ca sani au inceput sa ma doara putin si am avut si unele dureri de burta. S-ar putea sa fiu insarcinata?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca nu ati exagerat cu respectiva joaca,nu vad de ce sa fii ingrijorata.Fa un test de sarcina ca sa-ti iasa ideea asta din minte,dar faptul ca te dor sanii si burta e semn ca probabil iti va veni ciclul in curand!
Intarzierea ciclului se poate datora unei raceli la ovare sau unei mici dereglari hormonale, bine?
Ai grija de tine! Pa, pa!

6 răspunsuri:
| BlackAngel23 a răspuns:

Pai daca nu ati facut sex nu esti

| Andreeaa19 a răspuns:

S-ar putea, dar nu e chiar sigur.

| MariaIoana a răspuns:

Tu stii macar cateva " chestii " despre sex? Tu ai spus ca nu ati facut dragoste. Atunci, sa-ti spun asa direct : daca nu ti'a bagat'o deloc cum ai putea sa fii insarcinata? ia gandeste'te putinwinking

| elenabzz a răspuns:

Depinde cum v ati "jucat". daca nu ati avut contact sexual neprotejat e putin probabil sa fii insarcinata.iar de obicei durerile de burta si sani sunt semn ca trebuie sa iti vina menstruatia datorita hormonilor eliminati.

| vera_5828 a răspuns:

Daca n-ati facut nimic nu esti insarcinata, s-ar putea sa ai o dereglare sau infectie( te sfatuiesc s-o tratezi).

| Cosmin_7024 a răspuns:

Cum anume v-ati jucat? frate daca tu nu stii ce ai facut cum naiba vrei sa stie altii?