| SecretLover10 a întrebat:

acum cateva zile eram cu o fata (sa zicem) dar nu stiu din ce motiv am suparato iar acum parca nu mai suntem la fel de apropiati. Ce sa fac sa fim ca inainte?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa o intrebi ce greseala ai facut ca sa o poti indrepta.Ai dreptul sa stii si sa te aperi,nu? Fii atent cu ea, fa-o sa rada,ia-i o floare,ia-i o ciocolatica,asa, ca te-ai gandit la ea, fara nici un motiv special...Si bafta frate!

3 răspunsuri:
| cOnTexT a răspuns:

Spune-i sa se duca la ala daca nu-i convine, nu sta dupa ele

| SecretLover10 explică:

Mai este un baiat caruia ii place ea Iar pana acum nici nu il baga in seama si mereu se dadea la mine dar intr-o seara mi-a zis ca acel baiat este mai finut si ca am suparato.

| buburuza_4437 a răspuns:

Pai vorbeste cu ea si vezi dc nu mai sunteti la fel d apropiatihee hee