| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Acum ceva timp m-am dezvirginat cu degetul, (cred) pentru ca mi-a curs f putin sange. Mai este oare posibil, ca himenul sa nu se fi rupt de tot si sa curga sange la primul act sexual "adevarat"? Si daca nu curge ce ar trebui sa-i spun prietenului meu? Sa ma prefac ca ploua? Stiu ca n-ar trebui sa-mi fie rusine sa-i spun pentru ce-am facut, dar chiar imi este. Niste sfaturi, va rog frumos

10 răspunsuri:
| Cătălina a răspuns:

Buna.Eu zic ca ar trebui sa ii zici adevarul, nimeni nu merita sa fie mintit. Daca te-a ros curiozitatea sa incerci sa faci lucrul asta de una singura, ar trebui sa-ti infrunti toate temerile si sa ii zici iubitului tau adevarul. Oricum se va prinde ca numai esti virgina, asta-i deja mult prea evident. Spune-i ca te-ai masturbat, nu ar fi nimic rau in asta, mai rau era daca intr-adevar aveai relatii cu cineva.

A, si inca ceva. Teoretic, esti inca virgina, deoarece himenul ar trebui sa fie rupt in urma primului contact sexual. Deci, sfatul meu este sa-i zici adevarul de la bun inceput.

o zi placuta!

| PoOfarina a răspuns:

Cand te mananca, te mai si scarpini. Of, of! Nu`s rautacioasa, da` pun pariu ca nici tu nu ai mai mult de 14 ani. Uneori mi`e rusine ca sunt fata :-

Răspuns utilizator avertizat
| BOGDAN a răspuns:

Ii spui ca nu la toate fetele le curg sange si gata...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa te dezvirginezi cu degetul? creca tia luat ceva...despre intrebarea ta... daca esti in timpul actului sexual si baiatu e excitat poti sa ii spui ca te-ai dezvirginat cu degetu, r dupa aia o sa aiba urmari.de exemplu cand o sa va despartiti o sa spuna la toata lumea si o sa se rada de tine (bineinteles daca nu te mai iubeste)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer nu cred ca te`ai dezvirginat...adica.nu stiu ca n`am fost eu acololaughing! Dar zic asa ca nu aveai cum sa il rupi cu degetu...presupun ca e mai tarehee hee! Sh ii spui ca a fost o greseala, daca te iubeste baiatul asta va intzlegewinking!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sal daca nu i-a curs sange prietenei la dezvirginare stiu ca nu curge la toate dar prea a durut-o nici burta e musai sa o doara burta adica dupa ce am facut-o prima data, a 2 oara am putut sa dau tare in ea si...ma gand daca se poate face asa ceva la o fata virgina

| redfghh a răspuns:

De fapt nu tuturor femeilor le curge sange la primul act sexual poti sa intrebi orce doctor deci spune-i asta

| Andreea0123ray a răspuns:

Sincer..eu nu inteleg ce a fost in capul tau de ai facut asa ceva oh go on...e posibil sa mai curga sange la primul act sexual!

| orny2 a răspuns:

Eu spun ca sinceritatea e cea mai importanta, nu ai facut un lucru asa grav, dar iti spun, daca ai sangerat este 100% ca nu mai esti virgina, dar s-ar putea sa mai sangerezi putin cand vei avea contact sexual