| Albastric286albastric a întrebat:

De 3 zile am inceput sa ma masturbez,ieri am făcut-o din nou, dar mi-a curs puțin sange, sunt șanse sa ma fi dezvirginat? Adică nu am simțit sa se fi rupt himenul

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Vezi ca ti-ai rupt himenul, altfel nu aveai de unde sa curag sangele!
NU mai baga nimic in vagin, ca ristis a te infectezi si sa ajungi cu vaginul eprforat pe la spital.
Masturbeaza-ti clitorisul, ca ala iti provoaca destula placere!

16 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti fată? Ce varsta ai?

| WoKy a răspuns:

Ia DEX-ul in mana si cauta adevaratul inteles al cuvantului "devirginat/deflorat" fa o analiza si trage o concluzie.
Legat de ce ai zis mai sus... esti gravida
Sec laughing

| RAY a răspuns:

Poate era menstra

| Albastric286albastric explică (pentru RAY):

Ultima data mi-a venit pe 11 septembrie, nu prea cred

| RAY a răspuns (pentru Albastric286albastric):

Cine stie

| mihai69 a răspuns:

Virgină rămâi până la primul contact sexual cu un partener.
Himenul probabil a fost afecta, dar nu neapărat „distrus".
Și da, într-adevăr, clitorisul e sursa plăcerilor la fete, abia după aia merită să „cobori" mai adânc.

| minrest a răspuns:

Te-ai deflorat, himenul se rupe foarte usor deregula. De acolo sangele. Nu stiu ce voiai sa simti. Nu aveai nevoie sa te masturbezi intravaginal.

| SG1995 a răspuns:

Taieti ungile ca ti-a zgariat vaginul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te dezvirginezi doar atunci cand un penis iti intra in vagin, nu cu degetele sau alte obiecte.

| missfatadelatara a răspuns:

Da ce activitate intensă ai avut...

Te invidiez.

Nu tocmai.

| Albastric286albastric explică (pentru missfatadelatara):

A
Aha,mersi
Nu chiar

| missfatadelatara a răspuns (pentru Albastric286albastric):

Cu placere.
Dintr-aceea neplăcută.

| sweetangels a răspuns:

Ai inceput ca in filmele xxx virgina fiind, ce sa mai zic...

| MerkedesPlacintzikaDouajdamilioane a răspuns:

Nu asa functioneaza, decat daca ai bagat toata mana. himenul este foarte elastic si nu ai cum sa-l rupi asa repede. trust me

| Albastric286albastric explică (pentru MerkedesPlacintzikaDouajdamilioane):

Nu am băgat toată mana, nu vreau sa ma risc mai mult