| alinusaa a întrebat:

ajutati-ma cu o parere de ce un barbat se ofera sa te conduca acasa mereu, suntem colegi, si de fiecare data ma conduce acasa, chiar m a rugat sa l astept ca sa ma conduca acasa, nu stiu ce intentii are sa fie doar politicos? va rog pareri multumesc sau ati mai fost in astfel de situatii? mi e teama sa nu ma indragostesc de el...

6 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Fiecare am are un motiv ascuns de a face unele lucruri. Poate este extra extra extra politicos si doreste sa nu-ti rupi un toc pe strada in drum spre casa, ori are grija de tine, ori pur si simplu ii face placere sa aiba grija de tine si sa te duca acasa.
Ori asta, ori lui chiar ii place de tine si isi pregateste terenul sa te invite undeva, asteapta sa vada ca si tu il placi sau te duce acasa si are grija de tine ca sa-l placi mai mult.In timp o sa-ti dai tu seama singura de intentiile sale.El are grija de tine, intr-un fel te protejeaza, femeilor le place sa fie protejate si sa se simta protejate, deci n-ar fi ceva imposibil sa-l placi.

| ionutzul31 a răspuns:

Poate vrea sa-ti de vreun viol si nu stie cum si unde laughing...cred...

| DeutzaMyky a răspuns:

Ori este un gentalman pur-sange ori este indragostit de tine

| Bogdan1212 a răspuns:

Ori este indragostit de tine ori ii place sa stea cu tine ori vrea sa zici odata ca vrei sa te... cu ellaughing funda

| CherryLove a răspuns:

Cel mai probabil ii place de tine insa spre deosebire de alti barbati poate nu are curajul sa spuna straight forward ce simte pentru tine nestiind ce simti tu asa ca te abordeaza intr-un mod politicos de gentleman in scopul de a te impresiona ca mai apoi sa-si ia inima in dinti si sa indrazneasca mai mult in sensul ca indrazneste sa te imbratiseze poate un pupic sau o floare etc. xD

| aLeKsZ a răspuns:

Ii place de tine si vrea sa te cucereasca happy