| alinusaa a întrebat:

Astept pareri un barbat poate conduce o femeie acasa din politete sau poate fe ceva mai mult

Răspuns Câştigător
| pinky_9280 a răspuns:

Daca te conduce acasa neaparat vrea ceva...niciodata din politete daca ai fi baiat ai face asta?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si eu am dus o fata la ea acasa din politete si nu aveam de gand sa o fac cu ea de la prima vedere.

| Dominicc a răspuns:

Eh... politete politete...

Imi amintesc ca odata am dus o fata pana in apropierea blocului ei. La balcon era maicasa intindea niste rufe, seara la 7. Ciudat, se uita sa vada daca o sarut sau nu pe fiesa. Ea nu era de acoord cu asta(mama ei) ca na, nu se poate asa ceva ca e inca mica(16 ani). Nu m-a sarutat decat pe obraz.

Da, am dus-o acasa pentru ca era seara si asa e frumos din partea baiatului sa faca cand iese cu o fata la intalnire sau sa se plimbe, chit ca e prima sau a 3-a oara. Nu conteaza.

Trebuie sa se simta protejata. Ca are pe cineva langa ea, chit ca poate nu sunteti impreuna.

Depinde... pot fi si baiati care da, deseori asteapta sa iasa ceva mai mult decat un sarut de "pa-pa" la plecare. Fel si fel.

| Dominicc a răspuns:

Sunteti colegi, e ok. Iti da semne ca vrea ceva de la tine, te place intr-un fel. Ar vrea sa iti dea de inteles ca sa fiti mai mult de atat. Restu depinde de tine cum te lasi manipulata!

| protos87 a răspuns:

Da. Se poate. Eu am facut asta foarte multi ani fara nimic ascus, ci din pura sinceritate si politete.

| PeAcE a răspuns:

In ziua de astazi nici nu mai stiu ce sa cred!

Daca este din politete(cazuri foarte rare)atunci iti vei da seama la urmatoarea intalnire, daca nu,laughing!

| alinusaa explică:

Suntem colegi ne cunoastem de putina vreme nu s a intimplat nimic deocamdata doar ca ma conduce acasa nu stiu ce sa cred? ajutata ti ma sa ies din ac dillema multumesc

| alinusaa explică:

Multumesc konstantin pentru raspuns deci tu crezi ca nu poate fi doar politete s a intamplat de vreo patru ori pana acum nu s-a intamplat nimic deosebit ddoar vb si atat mersi oricum