| alinusaa a întrebat:

Astept pareri. credeti ca un barbat conduce acasa o femeie doar din politete sau pentru ca vrea ceva mai mult? multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Pai da, ar putea fi simpla politete, dar daca atmosfera este un pic mai stransa, ca sa zic asa, s-ar putea ca persoana respectiva sa simta ceva si sa nu stie cum sa iti arate afectionea, asteptand sa il inviti inauntru!
Sincer, doar tu sti, pentru daca simti ceva asta inseamna ca legaturile se simt! Asta in cazul tau! Dar in general barbatilor le trec multe prin cap asa ca eu votez ceva mai mult!happy

Pa, pa.

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Sunteti colegi...
din experienta mea(aia din filmelaughing) zic ca te place
nu ca ar vrea cev mai mult in sensul rau al cuvantului, ci doar vrea sa se apropie mai mult de tine

| alinusaa explică:

Suntem colegi de serviciu s a oferit sa ma conduca acasa de vreo trei ori, nu ne cunoastem demult nu s a intamplat nimic deocamdata dar nu stiu daca din politete, cavalerism sau ...altceva multumesc celor care mi au raspuns sunt intr o dilema

| alinusaa explică:

Suntem colegi ne cunoastem de putin timp s a oferit sa ma conduca acasa de trei ori nu s a intamplat nimic deocamdata dar nu siu ce sa cred o fi cavalerism sau ceva mai mult? multumesc