| addictedtohim a întrebat:

Am 12 ani, curand fac 13 si recent am aflat ca un baiat ma place, el e clasa 8! Vorbim practit toata ziua, si mi-a spus ca vrea sa ma sarute. Dar eu cred ca e prea devreme pentru primul sarut...
Voi ce spune-ti?

Răspuns Câştigător
| Roxx_Kati_1994 a răspuns:

Nu trebuie sa te gândești ca e prea devreme. Esti de apreciat pentru ce si spus. Alte fete de vârsta ta, pun întrebări de genul : am 11 ani, iubitul meu are 20 si mi-a propus sa facem sex; sau : mi-am băgat pixul in veverița, am rămas însărcinată?
Fa ce simți. Nu este ceva ce te-ar putea marca pe viata sau ceva incredibil de "waw - esti prea mică "

4 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Ai dreptate e prea devreme. Sărutul face parte din preludiul actului sexual și poate trezi în tine și și în el dorința și pentru alte lucruri.Mai bine petreci mai mult timp cu fetele deocamdată.
a

| WaterDrop a răspuns:

Depinde doar de tine.Ce iti spune inima sa faci? Daca vrei sa iti creezi neaparat o amintire placuta de care sa iti aduci aminte peste ani cu placere, atunci astepta momentul potrivit, fie cu acest baiat sau cu urmatorul si incearca atunci cand crezi tu de cuvinta. Oricum, este un sarut, nu te ingrijora prea tare.

| Bota_Valentin_1991 a răspuns:

Daca simti ceva pentru acel baiat,un sarut eu cred ca nu a omorat pe nimeni, alte fete la varsta ta au trecut la alte chestii mai complicate sa spunem asa, deci fa ce-ti spune inima, eu cred ca este un lucru normal, dar doar atat pentru 12 ani.

| djadedjade a răspuns:

Ho, fa, ca nu te ***!