| anonim_4396 a întrebat:

Am 12 ani si am primul meu iubit. Sunt cu el de o luna si inca nu am mai sarutat niciun baiat. Mi-e tare frica de acest prim sarut + ca nu stiu daca ma expun la vreun pericol. Ce sa fac? ( va rog din suflet fara comentarii rautacioase) Si mi-e frica sa nu ma fac de ras...Heelp va rog puppy dog eyes

7 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

1. La cât de copil ești, mai bine mai stăteai de jucării.
2. Nu poți lua boli prin sărut,decât dacă are lepră sau e răcit,a da,și mai există boala aia nasoala care te face să-ți vomiți creierul, mie de aia mi-e frică, pentru că au existat cazuri.

| anonim_4396 explică (pentru NoChanceForUs):

Hai k etsi atre! leprarolling on the floor) da am auzit si eu cazuri cu vomitat creierul:-ss ai grija!

| patriccccia a răspuns:

Eu sunt mai mare ca tine si pana acum nu am avut niciun iubit si nici nu imi doresc repede pentru ca am timp si baietii sunt cati vrei. Daca te mozolesti cu el si are vreo boala sti ca o poti lua nu? Daca chiar il iubesti poti sta cu el in continuare dar nu uita ca mai ai si scoala si nu neglija scoala ca peste catva timp iti va zice ca s-a plictisit de tine. A da si cati ani are baiatul? E frumos. primul sarut nu se uita niciodatawinking Mult succes :*

| zuzapitika a răspuns:

happyoooohappynu se intampla nimic daca sarutihappynu ai de ce sa-ti fie fricabig grin apropo si in plus ai grija cu cine ai primul sarut. atunci cand saruti pentru prima oara te indragosteti lulea de pers respectiva si vei pune suflet in relatie mai mult ca la o prietenie intre uh si o ft buna prietena! take care:*

| d4nutz007 a răspuns:

E iubutul tau fa ce iti spun einima daca merge poate esti buna si dai funda ma rog fa ce in spune inima tine minte!

Eu cred ca nu ai nimic de pierdut... ce mai astepti ia-l de gat si sarutal...

| SpargMasele a răspuns:

In 2 zile esti gata uite o sa vorbiti in bolile din copilarie si o sa va amuzati dar tu sa bagi cateva minciuni ca ai avut pojar si ce te mai manca pielea si la un moment dat tu il intrebi dar in momentu de fata tu ai o boala daca zice da mai astepti daca zice nu astepti in ca o zi sa nu il saruti dupa aia ca o sa se simta prost... si primul sarut sa nu ti-l planifici niciodata sa il lasi singur sa vina! [fundita?}