| sonia_8748 a întrebat:

Buna am 13 ani si de 4 luni in coace ma excit singura. Sunt virgina si odata am folosit un pix fiind din greseala eram aeriana si mia intrat in cagin nu am simtit durere iar sange nu mi-a curs de atunci ma mai excit dar am citit undeva ca te poti dezvirgina in felu asta si prin exscitare este adevarat?

77 răspunsuri:
| ionutzsimina a răspuns:

Sonia! daca voiai sa te exciti mai bine asteptai fata macar pina la 17-18 ani! de fapt scuze ce zic eu 17 pentru ca e prea mult! virginele sunt pe cale de disparitielaughing

| Ichigoemi a răspuns:

Uite care e problema.te sfatuiesc sa nu mai bagi asa ceva acolo.ca o sa te ranesti! fa-o cu degetu in exterior ca ajunge.lasa pixu.si vezi sa nu lasi urme de masturbare ca ti-o iei de la parinti

| RikudōSennin a răspuns:

In primul rand:ce-i cu prostia asta in voi oameni buni? ce-s comm-urile astea? luati-va o viata oameni buni.si in al doilea rand, sonia, nu te poti dezvirgina excitandu-te(sau masturbandu-te)daca nu bagi cv mai adanc.eu zic k ii cv normal la varsta ta deoarece este varsta cand treci de la stadiul copil la pubertate.asta inseamna k hormonii sexuali incep sa se dezvolte.am 15 ani si de pe la varsta ta am inceput sa-mi descopar al treilea picior(cred ca intelegi ce vreau sa zic)
te pup si daca mai ai alte intrebari poti sa-mi lasi un mesaj la id-ul de mess exxter76_extazy_low3r.hai salut fetito

| MyhaytzaDjBeTa a răspuns:

Daca vrei te dejvirginez eu, te iau tandru si incet add:myhaytza_01 :X

| Florin_Tudorache_1994 a răspuns:

Dar de unde esti:X:X... daca esti de prin cconstanta nu te mai chinui singura vino la mine ca te dezvirginez eu laughing... ceawwinking

| CosmyCiurus a răspuns:

Putin nebuna nu credti?

| DarkBlood32 a răspuns:

Cagin laughing

| DenisaAntonia09 a răspuns (pentru Tourniquet):

Zici de fata asta care crezi ca este prea mica de asa ceva si ca ar cam trebui sa mearga la scoala si sa folosesca dex. Vrei sa iti zic eu ceva? Asta este lucru slab ce faci tu. Adica, in primul rand il copiezi pe adi4ever si in al doi-lea rand zici ca nu stie sa scrie. Saraca poate a gresit din faptul ca a scris prea repede. Dar sa stii ca nici tu nu esti mai presus. Adica, de ex ce este ala : si mai treci si TUPE la scoala O TURA! Cum dracu te-ai exprimat tu aici? Stiu ca te-ai referit la treci si tu pe la scoala, dar nu si o tura. Si ma e ceva :"3. Faza cu picsu' ". De cand PIX se scrie PICS? Eu cred ca mai bine ai sta tu in banca ta si nu ai mai critica pe nimeni pana nu te vei uita la tine.

| Tourniquet a răspuns (pentru DenisaAntonia09):

Draga mea, postarea asta este de acum 2 ani și DA, îmi recunsoc greșelile. Treaba e că la 13 ani nu se stă pe net - postat întrebări fără logică și... cred că ireale. La 13 ani înveți. Vine clasa a-8-a și dai un examen. Nu stai toată ziua ca degețica. Și mă scuzi, eu am tastat repede atunci - iar pics a fost scris la mișto pentru că aveam și probleme cu tastatura. Și oricum tu ai greșeli mai mari gramaticale - "doi-lea" și exprimarea care m-a lăsat gen "Wtf?!" pentru că nu prea înțeleg.

| Tєqυιℓα a răspuns:

Bună. happy

Eu nu cred că e cazul să vă bateți joc de ea. Fiecare a făcut asta, că nu recunoașteți e altceva. E vroia să spună că s-a masturbat. Iar voi râdeți fără motiv.
Bun, acum răspund întrebării tale : Nu, nu te poți dezvirgina prin exicitare.

Pa, pa.

| Cr1me a răspuns:

Asta e Romania

| DarkyYT a răspuns:

Care stie melodia asta http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| DarkyYT a răspuns:

Cum se numeste melodia http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| Truica_Daniel_1979 a răspuns:

Adica cum te exciti singura? problema e ca parinti tai te-au lasat sa vezi prea multe filme (de dragoste amor ) totus la 13 ani e aburd asta revina cu picioarele pe pamant.

| Zainezu_Zainea_1980 a răspuns:

Buna esti online? vreau sa vb cu tine

| VladArtilerieGrea a răspuns:

Ma si enervati, altceva nu aveti de facut, decat sa faceti misto de copiii de 12/13 ani? Si apropo, eu iti recomand sa te impusti in cur, asa sigur te dezvirginezi!

| Jmecherasu_Madutzu_1995 a răspuns:

Daca vrei sa afli mai multe cum facem sa ne vedem iti las un id de mess de a meu rasumadalin