| micutzadominatoare a întrebat:

deci de mica imi bagam diferite obiecte in vagin, pot sa zic ca nu era o placere foarte mare, dar eu eram in acel moment virgina. Totusi nu s-a intamplat nimic, nu m-a durut, absolut nimic. Acum ceva timp am incercat sa-mi bag un morcov destul de gros, grosimea fiind a unui penis, a intrat, nu am simtit nicio durere, si 2 degete intra, chiar si trei, dar de fiecare data cand mi s-a intamplat sa bag degete sau morcovi sau orice nu s-a intamplat nimic, nu m-a durut nu mi-a curs sange, credeti ca am himen elastic? Cand voi avea primul meu contact sexual ma voi dezvirgina?

Răspuns Câştigător
| Chimilica a răspuns:

S-ar putea sa ai himenul elastic, nu se stie. In unele cazuri se dezvirgineaza unele fete. In cazul tau nu cred ca te vei dezvirgina, se va largi gaura dar dupa contactul sexual se va face la loc. Funda?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În primul rând schimbă numele de user, da?
Deci nu mai ești virgină atâta timp cât ți-ai introdus diferite chestii în vagin!
Numai medicul ginecolog poate spune cu exactitate cum mai ești!
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Așa sună altfel!
Mulțumesc pentru înțelegere.
O seară plăcută, micuță dominatoare!
Pa, pa.

| andreii2 a răspuns:

Poti sa incerci cu un baton de salam si vezi daca simti placere sau daca se rupe.
Acum serios.Cum poti avea un astfel de nume si sa pui o asemenea intrebare.Ai mai mult de 10 ani?

| love_6120 a răspuns:

Deci daca ai asa mare nevoie sa-ti bagi ceva ****laughing cel mai bine e sa apelezi la un baiat. Sincer ce e in capul tau de iti bagi diferite obiecte.in fine problema ta. cel mai bine iti poate spune un medic specialistwinking

| Alexandra_3484 a răspuns:

Nu mai esti virgina din moment ce iti introduci "obiecte ale muncii" in vagin.

P. S. Cauta pe Goagal despre educatia sexualawinking

| Eminem_9806 a răspuns:

Baga ceva mai tare vorcovulwinking Ori cheama un baiat in ajutor!

| Popescu_Alexandra_1994 a răspuns:

Eu recomand dildo, il folosesc si eu, este o chestie studiata medical