| ady9003 a întrebat:

Buna am 14 ani si am penisul un pic curbat de la mijloc in sus, ma intreb daca este vreo problema sau daca ma va afecta in viata sexuala si daca le deranjeaza pe fete asta

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Multi barbati au pensiul curbat. Asta nu influenteaza nicicum viata sexuala.

1 răspuns:
| moonY a răspuns:

te afecteaza deranjant de mult. daca era curbat de la mijloc in sus, cu o inclinatie de 15 grade spre stanga, se putea trece cu vederea, dar in cazul tau. esti condamnat la nefericire