| Simplyy a întrebat:

Am 15 ani, de obicei reusesc sa fac orice baiat sa ma placa, dar acum nu imi reuseste. Nu stiu ce e cu mine. Si e un tip. care imi place mult de el. Vorbesc cu el din vara 2011, si imi spunea uneori "iubita mea; iubi; scumpa mea(etc.)". De cateva zile ne-am cam certat. Si ieri am vorbit pe mess si am pus din greseala: "wave" si mi-a spus pa daca pleci si m-a pupat. si ii povesteam de catelul meu care nu il gasesc si ca sunt disperata si mi-a spus: "Asta e". M-am enervat foarte tare. Si as vrea sa ne impacam. Nu stiu ce sa ii mai fac. Ma poate ajuta cineva? *FUNDA >:*

9 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Hm, sa intri pe mes si sa-i vorbesti e singura solutie! Sa-i zici ca ii simti lipsa cand nu vb cu el, poate asa el va indrazni mai mult! papa

| Georgiana05 a răspuns:

Poate ca nu te place. Te-ai gandit si la asta?

| LolitaLempicka a răspuns:

Spune-i exact ceea ce simti tu, fii directa.ca il consideri cel mai bun prieten si in legatura cu catelul atunci ai fi vrut sa te sprijine deoarece tu tineai mult la el, cam asa cevabig grin din ce motiv v-ati certat?

| tenutza a răspuns:

Pai na, nu prea avea ce sa iti zica, daca nu iti gasesti catelul. Poate te-a considerat vinovata pentru ca nu ai avut grija de el si l-ai pierdut. Trebuie sa te gandesti si la asta totusi, nu?

| Sfanthul a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa porti o discutie cu el, dar nu pe messenger! si poate mergeti impreuna sa-ti caute catelul sau sa pui afise!

| Reif a răspuns:

Cum spun mai multi, mai bine te vezi cu el si ii spui in fata sau pe Y! M ce simti cu adevarat.Raspunsul lui Georgiana05 poate fi loat in considerare.