| alexandra_5261 a întrebat:

Buna am 15 ani si imi vine cm neregulat, ultima data mi-a venit la 9 zile (mentionez ca nu am avut relatii sexuale)si de 6 luni imi vine de doua ori pe luna. oare am ceva, ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

In primii ani, e ceva normal, mai dureaza ceva timp pana ti se regleaza.Totusi,o discutie cu un ginecolog nu ti-ar strica.

| IloveME a răspuns:

E ceva normal ca pana in doi ani de cand ti-a venit prima data sa nu-l ai regulat! un control la ginecolog te-ai scapa de orice grija!

| Timmotey a răspuns:

Un ginecolog ar fi bun nu iti fie rusine dar nu e prea bine asa o sa iti dea niste pastile si o sa ti se regleze daca stai asa nu va fi bine mai ales ca iti vine asa des