| Andreea2210 a întrebat:

Bunahappy am 15 ani si "m-am jucat" cu prietenul meu in sensul ca el si-a bagat vârful penisului,dar l-a scos inainte sa ejaculeze si m-a ejaculat pe picior. Amandoi suntem virgini. Trebuia sa imi vina menstruația acum o saptamana si m-au durut sanii, burta si mi-a curs chestia aia alba (care nu stiu cum se numeste) mai abundent. S-ar putea sa fiu insarcinata sau ceva?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Orice contact sexual neprotejat poate duce la o sarcina, deci sanse sunt, mici, dar sunt

| mihai69 a răspuns:

Însărcinată nu ești (sper), dar virgini nu mai sunteți niciunul.

Răspuns utilizator avertizat
| teo6dia4c99 a răspuns:

Menstruatia iti poate intarzia chiar şi o săptămână. Mai stai putin, cateva zile, iar dacă tot nu vine, ia-ti un test de sarcina.
Cred ca ai niste mari nelamuriri in domeniul sexului... daca si-a bagat penisul in vaginiul tau si a ejaculat, asta inseamna ca ati facut sex. Esti sigura ca nu a ejaculat deloc in tine?
Oricum, sper sa fie totul bine, dar sa nu mai faci asta fara prezervativ atata timp cat niciunul dintre voi nu stie prea multe...

| Agenta000 a răspuns:

Nu cred ca esti insarcinata, dar ca sa fii sigura du-te la ginecolog!

| laura12385 a răspuns:

Ai zis ca a iesit inainte sa ejaculeze deci nu cred ca ar fi posibil sa fi ramas insarcinata. Menstruatia poate sa intarzie din mai multe motive. poate ai racit pe jos