| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani iar de vreo 2 saptamani am inceput sa slabesc brusc cate 100-200 chiar si 300 de grame pe zi.Am slabit 2 kg pana acum.Dar nu pot sa inteleg! Nu fac absolut nici un sport, nu ma infometez, mananc in special seara nu foarte mult dar cat simt eu nevoive+ dulciuri! Deci nu pot sa inteleg! Ce sa fie? Ar trebui sa ma ingrijorez?

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Daca situatia nu se schimba e o problema-Nu vreau sa te sperii -dar poti s ai arderile rapide.Ciudat e ca pana acum nu s-a manifestat. Poate fi o perioada mai stresanta pentru tine -asa ca stres +arderii rapide sau sport duc la pierderii masive de greutate -in sepcial oboseala si noptile ndeormite care isi pun amprenta dupa o vreme!

| LolaGirl a răspuns (pentru Danysan):

N-as prea crede ca am arderi rapidelaughing Vara asta am incercat sa slabesc cu dieta si sport dar slabeam foaaarte greu si ma ingrasam cam de la orice mancam..Si acum mananc te toate ma plimb vreo 10-15 minute si a doua zi scad in greutate.Ma culc pe la 11 si ma trezesc la 9 deci nu se pune problema ca nu dorm.

| Danysan a răspuns (pentru LolaGirl):

Poate fi si o schimbare datorata varstei -esti in crestere :O3!