| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica dilema, Am 16 ani iar de vreo 2 saptamani am inceput sa slabesc brusc cate 100-200 chiar si 300 de grame pe zi.Am slabit 2 kg pana acum.Dar nu pot sa inteleg! Nu fac absolut nici un sport, nu ma infometez, mananc in special seara nu foarte mult dar cat simt eu nevoive+ dulciuri! Deci nu pot sa inteleg! Ce sa fie? Ar trebui sa ma ingrijorez?

1 răspuns:
| oresvlad a răspuns:

Scaderea inexplicabila in greutate poate insemna diabet! eu zic sa vorbesti si cu parintii tai.