| bibya a întrebat:

am 17 ani imi place foarte mult un baiat el are 18 ani. As vrea sa vorbesc cu el se uita fix in ochii mei nu stiu ce sa ii spun cand il vad.Va rog ma puteti ajuta? Pls!

4 răspunsuri:
| anonimaa a răspuns:

Uite nu trebuie neaparat sa-i spui ceva doar asigura-te ca pastrezi contactul vizual fara sa insisti si clipeste deragastos pe scurt flirteaza prin limbajul trupului

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Flirteaza cu el si vezi daca reactioneaza in vreun fel sau nu.

| ralucagld a răspuns:

Fa-ti curaj pentru primul pas daca el nu are initiativa. poate fi vb doar de atractie fizica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti tu un moment oportun si ii pui o intrebare de genul,, unde gasesc...``. Daca esti fata asta nu inseamna ca-ti este interzis a face primul pas. Din contra, ai putea sa-i ceri id-ul sau sa-l saluti happy.