| santababy a întrebat:

Am 17 ani si inca nu mi-am inceput viata sexuala, sunt complexata pentru ca sanii mei sun mari si datorita scaderilor bruste in greutate ei sau cam lasat ...credeti acest aspect o sa-mi afecteze relatia cu iubitul meu? cat de mult conteaza pentru voi aspectul sanilor?

8 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Pe naiba...

| neutrino a răspuns:

Daca nu au ajuns pana la nivelul buricului, atunci esti ok.

| Alcyon a răspuns:

Pai ce sa mai zica femeile care nasc si li se lasa toate alea, nu numai sanii? Stai linistita, un barbat daca-i excitat, nu mai vede nimic. Sunt unii care-o fac cu gonflabile laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey frumusica, toate avem sani, cur... nu conteaza forma, marimea(la ei da, la noi mai putin). Nu mai conteaza el vrea sa te iubeasca. si sa ti-o puna.

| Vektor a răspuns:

Daca ala e tampit si te ia pentru sani, atunci sa-i dai papucii.
o femeie nu sta in marimea si forma sanilor. stai linistita ca la 17 nu cred ca exista sani urati big grin

| Maxnonymus a răspuns:

Esti frumoasa doar daca te simti frumoasa.winking

| jolidon12 a răspuns:

Stai linistita. De ce ar conta? Tuturor ni se mai lasa sanii, si mie si nu am absolut nicio problema cu iubitul meu.

| Marean24 a răspuns:

Nu conteaza asta, iubitul tau. daca te iubeste te place asa cum esti crede-mawinking
Nu ai de ce sa fii complexata.
Sarbatori fericite in continuare.