| anonim_4396 a întrebat:

Sunt complexata de aspectul sanilor mei. Dupa milioane de cure de slabire, care desigur au esuat, majoritatea avand efectul du-te vin-o, sanii mei s-au cam lasat si nu mai sunt ca la inceput. Am inceput sa ma informez serios despre tot felul de tratamente, si singura solutie este bisturiul. Nici macar sportul intens nu ma mai ajuta. Este vreo fata/ femeie pe aici, care si-a facut aceasta operatie, de ridicare a sanilor, fara implant [mastopexie]?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu nu stiai ca sanii sunt grasime? tu slabind ai scazut in grasime

| Honeyyy a răspuns (pentru RAY):

Daca nu-mi ziceai tu, nu aflam laughing. M.ai iluminat