| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Am sanii mici(92) si am 18 ani...nu mai cresc au ramas asahee heecredeti ca asta este datorita faptului ca mi-am inceput viata sexuala la 15 ani?

Răspuns Câştigător
| DevilLife a răspuns:

Nu.nu are nicio legatura. mie miau crescut foarte mult de cand mi-am inceput viata sexuala.si e cam aiurea.fi mandra de ei!

10 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

La 92 tsi se par mici? hello! cu chestia asta poti sa te faci foto`modelwinking. si in fond, e posibil sa-ti mai creasca.si nu, sexul nu are nici o treaba.happy

| thereforyou a răspuns:

Ii ai chiar mari, gandeste-te la standardele de frumusete 90-60-90. Nu vad rostul postului asta, te lauzi sau. ce vrei sa demonstrezi? Si viata sexuala. ce legatura au? Problema cred ca e psihica si nu fizica.

| foxi a răspuns:

Creierul a ramas mic de la sex!

| DaRlInGiLuSiOnS explică:

Daca 92 sunt mari... mi se pare o marime tampita pentru standardele de frumusete sunt mici ii apuci cu toata mana oh go on nu am postat intrebare asta sa ma laud pentru ca mie marimea 92 mi se pare extrem de mica

| Pedala a răspuns:

Sunt mici doar daca esti lata-n spate ca Chuck Norris.

| Ofiintă a răspuns:

Viata sexuala nu are nimic de aface

| cal3star a răspuns:

Ai sani frumosi. Nu poate fi cauza sexul, e din cauza corpului.
Oricum din punctul meu de vedere sunt chiar frumosi la acea masura

| Anakatsu a răspuns:

Daca eram in locu tau imi incepeam viata sexuala la 10 ani ...aici tu ai pierdut

| Bianca_2742 a răspuns:

Nu mah stai linistita dar oricum 92 este ok

| Ionutz_1335 a răspuns:

Eu cred ca doar te dai mare la marimea 92 is chiar frumosi ...in plus tu ai inrebat asta sa te dai mare