| samuelrockwer a întrebat:

Buna am 17 ani si ma masturbez de la 15 ani zilnic, mi-am inceput viata sexuala acum o luna n-am avut probleme dar cand am dat azi s-o fac cu prietena mea Penisul era moale in eractie. Nu se intareste...ii tot moale si ejaculeaza repede intr-un minut am ejaculat asa moale cum era si dupa era erectie dar tot era moale. Oare de la ce-i asta imi este frica. ((

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul multor barbati se produce acest sindrom psihologic care are un efect mental in privinta folosirii prezervativului si in urma caruia penisul isi pierde erectia in momentul in care se incearca sa fie montat prezervativul. Acei barbati care sunt afectati de acest sindrom psihico-mental, sunt obligati sa foloseasca alte metode de protectie, si astfel se rezolva problema in mod sigur si definitiv. Te sfatuiesc sa faci abstractie de raspunsul absolut IMBECIL, CRETIN si aberant dat de aceasta atoatestiutoare DonnaAlba in materie de sex, masturbare si mi ales a penisului. rolling on the floor Multa sanatate!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De la prea multa masturbare, in anii precedenti.
Desi barbatilor nu le place sa recunoasca asta, adevarul iese imediat la suprafata cand incepi sa ai o viata sexuala normala, cu o partnera.
Se va rezolva in timp, dar vei mai avea asemenea situatii pana sa intre totul in normal, tocmai din cauza obisnuintei de a te autosatisface.

| corbulalbrosu a răspuns:

Situatia prezentata se poate datora unei probleme de sanatate, a unei oboseli cronice de natura fizica sau psihica, a consumului anumitor medicamente/substante psihotrope, produse alcoolice, fumat excesiv, droguri, etc, etc. Printr-o alimentatie sanatoasa, multa odihna si un mod de viala lipsit de excese, tonusul tau se va reface si te va si face sa fii ca si nou. Si mai ales un combatant...apt. Multa sanatate!

| samuelrockwer explică (pentru corbulalbrosu):

Cand ma masturbez am o erectie normala si ejaculez in 5-6 min depinde...dar azi cand am vrut sa o fac cu prietena mea in timp ce ne dezbracam si ne sarutam aveam o erectie normala o simteam tare, dar cand sa-mi pun prezervativul simteam ca se inmoaie, si cand am introdus-o in vagin era moale siam ejacul prea repede intr-un minut crying((( imi este frica

| samuelrockwer explică (pentru corbulalbrosu):

Am inteles Mersi! Dar nu-mi pot explica de ce asa repede ejaculez cand e moale, cum azi intr-un minut (((

| mihai69 a răspuns (pentru samuelrockwer):

Ești prea excitat și din cauza asta. Relaxează-te, nu e nimic grav.
Probabil nici sex nu faci prea des. După ce vei avea o viață sexuală regulată, adio probleme.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru samuelrockwer):

In cazul multor barbati se produce acest sindrom psihologic care are un efect mental in privinta folosirii prezervativului si in urma caruia penisul isi pierde erectia in momentul in care se incearca sa fie montat prezervativul. Acei barbati care sunt afectati de acest sindrom psihico-mental, sunt obligati sa foloseasca alte metode de protectie, si astfel se rezolva problema in mod sigur si definitiv. Te sfatuiesc sa faci abstractie de raspunsul absolut IMBECIL, CRETIN si aberant dat de aceasta atoatestiutoare DonnaAlba in materie de sex, masturbare si mi ales a penisului. rolling on the floor Multa sanatate!