| dany97 a întrebat:

Buna!
Am 17 ani si sunt cu o fate de 2-3 saptamani, pe care o plac foarte mult.Ea este cu 1 an mai mare decat mine si merge perfect intre noi.Acum 2 zile m-a invitat sa stam o noapte impreuna la ea acasa si am acceptat.Cel mai probabil m-a invitat la o partida de sex obisnuita,dar problema este ca sunt inca virgin si nu stiu cum sa procedez, mai ales ca e si mai mare decat mine...
Va rog ajutati-ma!

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Apeleaza la un prieten cu experienta, lasa-l pe el primul si tu fii cu ochii-n patru, noteaza tot.

| Felys a răspuns:

Pentru orice eventualitate sa ai la tine si prezervative, ca sa nu vii dupa aia sa ne scrii ca i-a intarziat cilcul prietenei tale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma dany ma, ai mai postat asta? Daca este vorba despre fata de 18 ani inseamna ca ai postat si ti-am raspuns, daca nu trebuie sa ai mare grija cu invitatia asta deoarece nu prea sunt multe fete care fac asa ceva, sigur este ceva putred la mijloc, ia vezi tu ca aia sa nu fie gravida cu altulwinking

| unknøwn a răspuns:

Tu chiar nu te-ai uitat la filme porno, bă băiatule?

| ioanaAn a răspuns:

Esti sigur ca vrea sex? Poate fata doar vrea sa va cunoasteti mai bine si nu in acel sens.

Răspuns utilizator avertizat