| yonut112 a întrebat:

Am 17ani si o relatie de 2 saptamani, relatia merge foarte bine, prietena mea are 18ani si m-a invitat duminica seara pe la ea sa petrecem o noapte impreuna si sigur se va ajunge la sex.Eu sunt virgin ar fi nevoie de prezervativ sau merge si fara?

Răspuns Câştigător
| wolder a răspuns:

Cu, intotdeauna.
nu cred ca vrei sa iei vreo boala sau sa ai de acum un copil.
pregateste-te, adica cumpara prezervativewinking
doar cuu, niciodata fara, nu poti sa stii ce parteneri a avut ea poate are o boala sau o infectie despre care nici macar EA nu stiewinking
alte intrebari?

5 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Este bine cu prezervativ nu o sa risti sa o lasi gravida apoi si boli.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sigur esti, ai grija ma ca aia sa nu fi ramas insarcinata cu altul iar dupa ce faceti sex o sa te faca tatic laughing chiar daca -ti pui prezervativul pe penis, la 18 ani ai ei este destul de versata, dupa spusele tale, ca sa faca in asa fel sa-ti dea prezervativul jos

| igrek a răspuns:

După doar 2 săptămâni relația merge lux! Și faceți și sex! Doar să faci cu prezervativ.

| yonut112 explică:

Multumesc BeautifulFlower, as mai avea vrei 2-3 intrebari in legatura cu intrebarea de mai sus, poti sa-mi dai idu tau de mess?

| wolder a răspuns (pentru yonut112):

Da normal. iti las mesaj privat