| LavDasc a întrebat:

Am 17 ani si un baiat de la mine din oras cred ca ma place si eu il cam plac pe el si nu stiu daca chiar ii place sau doar isi bate joc.El nu mi-a spus ca m-ar placea dar ma priveste cand ma vede si prieteni lui asta dau de inteles si in ultima perioada ma cam evitat... Ajutor! Vreau o parere, vreau sa stiu daca ma place

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca te place priveste-l mereu mai insistent si va face primul pas daca te place daca nu asta e poate e prea timid sau chiar nu te place.

2 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Nu ar trebui să te intereseze. Nu te-a învăţat mama ta să nu te uiti niciodata la iubitul alteia?