| EsteraRoxana a întrebat:

Bună, am avut primul contact sexual și vaginul meu nu a curs nici măcar un strop de sânge. De ce?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asa, si care e intrebarea?

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca cucul baiatului a fost foarte mic si nu a putut rupe himenul vaginului tau.

| ywar a răspuns:

Nu vrei sa te incerc eu? Va curge si sange dar si altceva. Imi plac tinerelele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La unele femei nu curge

| asperger3 a răspuns:

Fiecare organism este diferit happy
Asa cum suntem și noi. Nu e o regulă generală din ce cunosc să îți curgă sânge. Contează foarte mult și dacă ai fost excitata la acel moment :0

| HayateRA a răspuns:

La 50% dintre femei nu le curge sange prima data, esti oarecum norocoasa

| wintix a răspuns:

Si la mine a fost la fel prima data, nu a curs nici o picatura atunci imediat, a doua zi am avut o mica sangerare. Suntem diferite, nu e o regula sa curga sange.

| Acer321 a răspuns:

Mai încearcă încă odată contactul!

| darrio2007 a răspuns (pentru Acer321):

Daca nu porneste motorul, e cam greu.