| MadalinaDidi a întrebat:

am avut relatii sexuale cu prietenul meu neprotejat, pe 1 trebuie sa imi vina, mi-am facut caluculul. imi simt sanii mai umflati si ma doare si spatele dar buna nu ma doare, de obicei ma durea. Ce credeti? Imi vine menstruatia? Trebuia sa va mai spun ca luna trecuta am avut o infectie iar cand mi-a venit menstruatia avea o culoare rozalie in primele 2 ore, iar dupa era rosie. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Ana_4223 a răspuns:

Sunt durex la magazin.pai era important sa ne spui daca a ejaculat in tine sau nu ca nu sunt ghicitoare sa stiu. poti sa fi avut o infectie trecatoare sau sa fi luat o boala prin transmitere sexuala care sunt grave.dar sunt sanse sa ramai insarcinata.sa dea domnul nu... funda?

4 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

rolling eyes. Mare ti-e gradina Doamne, si multi sar gardul cu poarta deschisa.

Chiar nu ai auzit de DUREX? Chiar ai vrea sa iti spuna cineva mami la varsta ta? (presupun ca nu ai mai mult de 14-16 ani)

| Allexis a răspuns:

Parerea mea e ca tu incerci din greu cel putin sa iei niste boli cu transmitere sexuala, daca nu chiar si sa ramai insarcinata. Cred ca la faza cu bolile cu transmitere sexuala ai reusit deja... Nu s-au inventat prezervativele in cuplul vostru? Infectia n-o tratezi?

| Nicky29 a răspuns:

Cine stie poate tea pus inrt-o pozitie mai nasoala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai nu stiu cum e la voi.eu cu sotia facem dragoste.voi a-ti facut numai sex.altii curvesc, altii se combina.nici nu stiu ce sa-ti spun.o s-o intreb pe ea sa vad ce parere are.