| MadalinaDidi a întrebat:

am avut relatii sexuale cu prietenul meu neprotejat, pe 1 trebuie sa imi vina, mi-am facut caluculul. imi simt sanii mai umflati si ma doare si spatele dar buna nu ma doare, de obicei ma durea. Ce credeti? Imi vine menstruatia? Trebuia sa va mai spun ca luna trecuta am avut o infectie iar cand mi-a venit menstruatia avea o culoare rozalie in primele 2 ore, iar dupa era rosie. Ce parere aveti? Tinand cont ca infectia am tratat-ohappydupa ce mi-a trecut menstra

Răspuns Câştigător
| AndreeaCristina96 a răspuns:

Nu te ingrijora ele spun tampenii, este normal sa te doara burta si spatele+sanii umflati.Asta inseamna ca trebuie sa iti vina menstruatia cat de curand...sunt semne normale si vitale ale menstruatiei. Pupici, si mult succes!
Fundabatting eyelashes?

2 răspunsuri:
| crisuuu_7907 a răspuns:

In legatura cu actul sexual neprotejat ar fi bine sa mergi sa ti iei un test de sarcina daca vezi ca nu ti vine mentruatia e mai sigur asa.In legatura cu infectia ai mers la un medic dupa tratament sa vezi ca totul e bine? daca nu ai mers ar fi indicat sa mergi sa vezi daca sa tratat acea infectie:*.ai grija de tine:*

| saku970 a răspuns:

Daca ai facut dragoste fara sa te protejezi sunt sanse de 99% sa fi ramas insarcinata.