| alinutza07 a întrebat:

Am avut ultima menstruatie pe 8 ianuarie, in februarie am avut cateva zile niste scurgeri maro.Acum 2 saptamani am avut primul contact sexual dupa 5-6 luni, dintre care unul a fost neprotejat, in apa dar foarte scurt fara sa se termine.Credeti ca poate fi vorba despre o sarcina? Mentionez ca am fost foarte racita si in general imi intarzie, nu am ciclul regulat.

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Nu cred ca esti insarcinata daca nu ati finalizat partida de sex si ati facut-o si in apa, cred ca iti intarzie de la raceala

12 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Un test de sarcina si o vizita la medicul ginecolog, se impun.
Nu stiu de ce nu ai grija de tine, sa stii ca nimeni altcineva n-o va face si cum te pastrezi asa te ai.
Mergi la medic sa afli ce e cu tine!
Urgent.

| BGI a răspuns:

Adevarul ca e scump al dracului un pachet de Durex...

| Emilian65 a răspuns:

La 21 de zile fa un test de sarcina si vezi daca sunt semne sa fii mamica.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Fa un test mamico!

| Alcyon a răspuns:

Daca n-ai ciclu regulat, e cam greu sa-ti dai seama daca ai ramas sau nu. Ar fi bine ca peste o saptamana sa faci un test de sarcina. Si nu mai intretine relatii sexuale neprotejate, daca nu-ti dorestii bebei in viitorul apropiat.

| Patricia13BlackCat a răspuns:

S-ar putea sa ai o sarcina...

| Pustiu_Jojo_Alex_1996 a răspuns:

Fa un test de sarcina el o sa confirme totul

| alinutza07 explică:

Am facut astazi un test de sarcina, care a iesit negativ.Deci? Daca mai fac unul peste o saptamana este posibil sa fie altul rezultatul? Eu zic ca deja au trecut aproape 3 saptamani de atunci si putea sa iasa pozitiv daca chiar era vorba despre o sarcina.

| Ely_Elisa_Ely_1994 a răspuns:

Eu cred ca esti inarcinata

| alinutza07 explică (pentru Ely_Elisa_Ely_1994):

Doar din atata lucru?

| Ely_Elisa_Ely_1994 a răspuns (pentru alinutza07):

Da

| alinutza07 explică (pentru Ely_Elisa_Ely_1994):

Mi-a venit CM pe 13 martie. deci nu suntlaughing