| MihaelaDmt a întrebat:

Buna,am avut un contact sexual protejat,am verificat prezervativele la final, dar la al doilea numar i-am facut un oral puțin prietenului meu si dupa aceea i am pus prezervativul, el statea fix, intact doar ca mai aluneca 2-3 cm odata cu iesirea uneori si ma tem sa nu se fi scurs ceva pe langa,adica el nu si a dat drumul in vagin in numerele alea iar atunci cand aluneca el nu ejaculase,aplicatia imi zice ca eram in perioada infertila,am ciclu regulat,poate sa fie ceva sanse de sarcina? Presupun ca nu are cum deoarece nu era rupt prezervativul, ma tem pentru ca el nu a urinat dupa primul numar, doar s-a spalat si sters.

3 răspunsuri:
| Robert2526 a răspuns:

Nu ai de ce sa te temi, stai linistita

| IamJoKeR a răspuns:

Atat timp cat va protejati sunteti in siguranta, poti sta fara grija iar in ceea ce priveste sexul oral este ca acesta sa fie reciproc, sa te bucuri si tu de placere in timpul preludiului, nu doar el happy

| PufuletiStarNesarati a răspuns:

Ii de la ei, nu te stresa, poate a avut un meci mai prost, se ma intampla si la case mai mari