| Jdjsnshxjxjshdhx a întrebat:

Buna,am de făcut un eseu si mi am ales tema " Oamenii muncesc mai bine cand sunt plătiți mai mult ".
Acum problema este ca pe internet nu găsesc ceva util,iar eu am nevoie de o introducere mai apoi sa continui de la mine si am nevoie si de câteva exemple. Poate cineva sa ma ajute cu un site bun? Sau cineva care se pricepe la eseuri? Mulțumesc mult, dau fundița

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Și ai venit să întrebi aici pentru că te-ai gândit - cu siguranță o sugar baby cu cât e mai bine plătită, cu atât va lucra mai bine la al său sugar daddy, nu-i așa?

| Damonana a răspuns:

V.ati intrebat vreo data de ce oamenii care sunt platiti mai bine, muncesc mai mult? Ei bine voi dezbate in randurile ce urmeaza aceasta tema. Oamenii cu un salariu mai bogat au tendinta de a.si da silinta si de a munci mai cu folos deoarece se simt mai apreciati si considera ca munca li se ia in serios.

Eu asa as face introducerea...dar nu stiu acum cat e de bine ca nu sunt experta in eseuri. sper sa te ajute:*