| Anihilator4325 a întrebat:

Bună,am făcut dragoste cu prietena mea aseară,nu mi-am dat drumul in ea,dar avea lichid preejaculator pe lângă vagin, in dimineața asta la fel, sunt șanse să rămână însărcinată?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

În mod cert NU fiindcă lichipul prejaculator NU conține spermatozoizi în momentul producerii sale de cele 2 glande (Cowper) bulbouretrale. Poate sa conțină spermatozoizi doar în cazul în care barbatul a ejaculat cu circa 2-3 ore mai înainte de actul sexuale și pe urma intre timp NU a urinat. Din acest motiv se poate aprecia ca în cazul prezentat este cu totul imposibil sa se poată forma o sarcina nedorita. Multă sănătate!

8 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Șanse destul de mici.

| Anihilator4325 explică (pentru Sofer):

Suntem speriați amândoi?

| darrio2007 a răspuns:

Adică ea nu s-a spalat de aseară pana in dimineata asta, daca avea si acum?
Vezi poate doar ce plecase vreunul de la ea dimineată, pana sa ajungi tu la ea. Cauta prin sifonier.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Slabe sanse.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Catalin77945 a răspuns:

Nu

| Anihilator4325 explică (pentru darrio2007):

Adică și dimineața am făcut dragoste nenica, și tot așa avea lichid

| darrio2007 a răspuns (pentru Anihilator4325):

Aha! Vezi daca explici mai citeț.