| anonim_4396 a întrebat:

am facut dragoste cu prietenul meu, el a ejacuat si s-a sters. Dupa 2 ore am facut din nou insa el nu s-a spalat de prima datasad. exista sanse sa raman insarcinata? eram in a8a zi dupa ciclu. spermazoizii mor dupa 2 ore pe penis?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Normal că nu. Pot trăi pana la 24 de ore dacă imi aduc aminte bine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat timp cat nu ati folosit prezevativul exista sanse sa ramai insarcinata, deoarece spermatozoizi exista si in lichid ul preejaculator, si nu este nevoie decat de un singur spermatozoid sa va faca o surpriza

| mat31new a răspuns:

Deci nu avea prezervativ... da, au murit de pe penis dar au ramas pe tubul penisului iar el a avut pre-ejaculare (care nu o simte) si a scos sperma care a ramas de la ultima ejaculare. totusi, daca a fost a-8-a zi dupa ciclu nu ramai insarcinata.

| alexandra1695 a răspuns (pentru mat31new):

Mentionez ca i-am facut si sex oral inainte de a2a pardtida

| mat31new a răspuns (pentru alexandra1695):

In penis tot ramane si daca i-o suugi...