| Beeee a întrebat:

Am facut Sex cu iubitul meu luna trecuta si a ejaculat in interior. Luna aceasta mi-a venit menstruatia normal. Exista vreo posibilitate de a ramane insarcinata?

8 răspunsuri:
| ColaCola a răspuns:

Insarcinata nu esti dar bolnava sigur esti.Din moment ce a ejaculat in interior si nu ai ramas sigur ai o problema la ovare.Ar trebui sa consulti un medic pentru asta, macar sa aflii ce ai.

| unnamedXXL a răspuns:

Da clar.depinde de mai multe... daca si luna viitoare iti mai vine inseamna ca nu esti sigur insarcinata.dar asta depinde de perioada in care ati facut'o

| Juliiee a răspuns:

Cel mai bine e sa faci un test de sarcina, dar daca zici ca ti-a venit menstruatia normal... In orice caz ca sa fi sigura si sa nu te trezesti mai incolo cu probleme...Fa testul ala happy

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Menstruatia este un lichid in care fatul se dezvolta in caz de sarcina, atunci cand nu esti insarcinata odata pe luna se elimina acel lichid... deci daca ti-a venit nu... nu estiwinking

| AlexxoDany a răspuns:

Stiu ca nu ii treaba de baieti si ma bag unde nu imi fierbe oala. Nu vreau sa te sperii dar am avut o prietena care a aflat ca este insarcinata dupa 4 luni timp in care menstruatia i-a venit normal...asa ca cel mai bine fa un test de sarcina. Doamne ajuta!

| Giulia89 a răspuns:

Trebuie sa faci un test, menstruatia poate sa-ti vina pana la 3-4 luni de cand ramai insarcinata. Nu te speria, dar e posibil si decat sa stai cu griji pana luna viitoare mai bine fa un test :* Ai grija de tine!

| Alinutzajusstin a răspuns:

Nu cred posibil

| jilya a răspuns (pentru Alinutzajusstin):

Da intr-adevar poti fi insarcinata s daca ai cica manstruatie dar nu se numeste menstruatie ci scurgeri vaginale asta insemnand sarcina extrauterina e bine sa faci un test pentru siguranta ta sper ca te-am ajutat pupkiss