| iuliutza17 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare am facut dragoste cu iubitul meu dar nu a ejaculat in mine noi tot timpu nu o facem protejat..si n-am ramas insarcinata. deci daca nu a ejaculat in mine pot fi insarcinatasa? menstruatia nu mai venit dar ma dor sfarcuriile si am crampe si ma doare ca cum mi-ar veni mie cam frica voi ce ziceti ce poate fi imi va veni menstruatia sau exista menstruatie neregulata luna trecuta mi-a venit pe 23 zicetimi si mie sa stiu :* ajutati-ma

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Maternitatile sunt pline de tinere mamici care au facut exact ca si tine. Norocul nu te poate proteja la infinit.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Niciodata nu poti fi sigura, daca o faci neprotejat.

| BonneLess a răspuns:

Daca luna trecuta ti-a venit pe 23, luna asta iti va veni cu aproximativ 5 zile inainte/dupa 23.

| iuliutza17 explică (pentru BonneLess):

Va multumesc pentru raspunsuri:*

| UngUrU777 a răspuns:

Daca nu a ejaculat sunt mici sanse!

| Dexter00 a răspuns:

Îm nici un caz nu rămâi însărcinată, eu unul iți recomand sexul protejat, si eventual poți să faci și un control ca să fi sigură...dar însărcinată nu vei rămâne, sunt sigur de asta!

| suntserios a răspuns (pentru Dexter00):

Si ma rog de ce esti asa de sigur? ai tu control asupra spermatozoidului baiatului?